Witaj serducho,

Śpieszę do Ciebie z genialną wiadomością. Postanowiłam stworzyć dla Ciebie podkast „Życie is WOW”.

Dlaczego? Bo przez większość życia czułam, że nie zasługuję na to, co dobre. Ba! Sama podkładałam sobie największe kłody.

Zgodnie z indeksem wyuczalności pierwszym krokiem jest krok „nie wiem, że nie wiem”. Tak, jest tyle rzeczy, o których jeszcze nie wiemy… a mogą one nam pomóc przeżyć dzień w spokoju.

Do podkastu zaprosiłam osoby, od których wiele się nauczyłam – albo które mnie inspirują.

Rafał Pikul (tworzy kontent dla firm i korporacji), Ania Oszajca (w Klube 555 uczy nas o tworzeniu marki osobistej), Remi Juśkiewicz (muzyk, półfinalista The Voice of Poland Senior), Gosia Górna (mentorka), Anna Migdał-Szałankiewicz (trenerem Soul Body Fusion), Marek Staszko (niepodważalny ekseprt w branżdy beauty), Izabela Malita (coach, wykładowca), Monika SKorykow (założycielka Be DO ENJOY Academy w Walencji), Alina Marczak (trenerka radykalnego wybaczania), Agnes Khan (inwestorka), Kasia Szydło (psycholog, coach), Marlena Kotzknecht (Kobieca Qźnia Inspiracji)… Tyle na początek!

Będziemy rozmawiali o tym, co w życiu jest naprawdę ważne.

Znajdziesz tu link do pierwszego odcinku, pt. „Docenianie”.

Monika Skorykow podsumowała go tak: „To była piękna rozmowa o potędze doceniania, o unikalnych skarbach, które w sobie mamy oraz o tym, że można radzić sobie z trudnymi emocjami a nawet je transformować na to, co nas wspomaga w życiu.

Jest w niej też konkretny proces – ćwiczenie wzmacniające nasz dobrostan (a nawet wyszły 2).

Piękny projekt „Życie is WOW”, który stworzyła Kasia Krawiecka będzie się rozwijał i pokazywał to, czego w życiu warto nie przeoczyć, co tworzy nasz dobrostan i daje napęd do traktowania naszego życia jako wspaniałego autorskiego projektu.”

Monikę możesz znaleźć na https://monikaskorykow.com i jeśli masz ochotę możesz sobie zrobić bezpłatny test TOP3 mocnych stron 🙂

Jeśli masz gorszy moment w życiu, jeśli jesteś w miejscu z któego trudno jest wyjść, jeśli szukasz czegoś nowego dla siebie – być może „Życie jest wow” jest odpowiedzią na pytanie, którego jeszcze (ze strachu) nie zostało zadane.

Dziękuję, że mogę Ci to dzisiaj napisać.

Ściskam Cię mocno

Krawiecka kiecka

PS Kolejny odcinek już w sobotę. „Nowe życie po 40” z niesamowitą Dorotą Kasprzyk!

Podobne wpisy