O mnie

Kim jestem? Emigrantką, mamą, tłumaczką, pisarką, poetką… przede wszystkim jednak jestem człowiekiem,  który doświadcza, przekracza swoje granice i wciąż się uczy. Dzięki temu mogę wspierać i inspirować innych.

Jestem przykładem na to, że człowiek znikąd (wychowałam się w jednej z mniejszych nadmorskich miejscowości), dzięki pasji i ciągłej pracy (nad sobą i swoimi kompetencjami) może odnaleźć siebie na drugim końcu świata.

Dzięki moim umiejętnościom pomagam innym realizować ich cele. 

Uważam, że win-win może być wypracowane na każdej płaszczyźnie życia i dążę do tego.

Obecnie współpracuję z literackim kwartalnikiem
Post Scriptum oraz wydawnictwem Oksfordu.

Należę do Związku Pisarzy Polskich na Obczyźnie:
https://www.zppno.org/lista-czlonkow/



E-mail: kontakt@kasiakrawiecka.com

Piszę książki, wiersze i nagrywam podcast.

„Janka” jest doświadczeniem, od którego zaczął się mój rozwój; praca z rodem, ustawieniami systemowymi i niewspierającymi przekonaniami. Razem z Izabelą Kluczewską, terapeutką ustawień systemowych, przeprowadziłam serię interesujących rozmów. „Rozmowy od serca” podcast.

Wspieram content kreatorów, mentorów i przedsiębiorców.

Brałam  udział w tłumaczeniu wywiadu Rafała Pikula z Garym Vee. Zobacz video.Współpracowałam nad fantastycznym projektem.

5 Flavours of Health Agnes Khan (pisałam teksty na stronę internetową, Facebook, a także pomagałam w organizacji stacjonarnych warsztatów). Zobacz video.

Tworzę.

Rękodzieło, wydarzenia, piękne chwile i siebie.

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
„Wszystkie teksty Kasi subtelnie dotykają, odważnie odzierają ze sztuczności, napędzają do działania. Każde słowo to wyznanie miłości do drugiego człowieka, delikatne poklepanie po plecach, autentyczna pomoc przyjaciela z daleka.
Pisz jak najwięcej.”
Marta Sokołowska
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
„Miałem przyjemność organizować premierę książki „Janka- opowieść nie tylko o Wołyniu” w ramach klubu biznesowego Alute dla Polonii w UK. Bardzo zależało mi na tym, ze względu na tematykę książki i opisane w niej zdarzenia historyczne, które odzwierciedlały przeżycia z okresu wojny, również wśród mojej rodziny. Kasia, w świetny sposób zachowała w książce oryginalne treści pamiętnika swojej babci, łącząc jednocześnie swoją historię, co sprawiło, że książka stała się w pewnym stopniu ponadczasowa. Bardzo cieszę się Kasiu, za zaufanie i życzę dalszych sukcesów w tworzeniu”
Rafał Skerda