Cześć przyjacielu!

Dziś chciałabym porozmawiać z Tobą o jednej z najbardziej fascynujących metod terapeutycznych – ustawieniach systemowych Bert Hellinger. Może nie słyszałeś jeszcze o tej technice, ale jestem pewna, że Cię zainteresuje!

1. Zrozumienie dynamiki rodzinnej 🏡
Ustawienia systemowe opierają się na założeniu, że nasze problemy emocjonalne często mają swoje korzenie w relacjach rodzinnych. Poprzez analizę i zrozumienie tych relacji możemy lepiej zrozumieć swoje własne zachowania i emocje.

2. Odkrycie niewidocznych więzów 🧵
Podczas sesji ustawienia systemowego terapeuta pomaga klientowi odkryć niewidoczne więzy i lojalności w rodzinie, które mogą wpływać na jego życie. Często okazuje się, że problemy jednej osoby są związane z traumami lub konfliktami przeszłych pokoleń.

3. Praca z reprezentantami 👥
W trakcie sesji ustawienia systemowego używa się reprezentantów, którzy symbolizują różne osoby z życia klienta. Dzięki nim można zobaczyć i zrozumieć relacje między członkami rodziny oraz odkryć ukryte emocje i konflikty.
4. Rozwiązanie blokad emocjonalnych 💔
Ustawienia systemowe pozwalają uwolnić zatrzymane emocje i rozwiązać blokady, które utrudniają nam życie. Dzięki pracy nad relacjami rodzinnymi możemy odzyskać spokój i równowagę emocjonalną.

5. Znalezienie harmonii i równowagi 🌟
Poprzez ustawienia systemowe możemy odnaleźć harmonię w naszych relacjach rodzinnych i odzyskać równowagę wewnętrzną. Terapia ta pomaga nam lepiej zrozumieć siebie i innych, co prowadzi do głębokiej transformacji i uzdrowienia.
Jeśli chcesz lepiej zrozumieć swoje relacje rodzinne i odkryć ukryte więzi, warto spróbować terapii ustawień systemowych. To fascynująca metoda, która może zmienić Twoje życie!

Zachęcam Cię do śledzenia mojego bloga, gdzie będę dzieliła się więcej ciekawymi informacjami na temat rozwoju osobistego i psychoterapii. We wrześniu w Northamptonshire organizuję kolejny warsztat ustawień systemowych razem z moję mentorką Izabelą Kluczewską (ten majowy odniósł spektakularny sukces i prosicie o więcej!) 👋🏼

Tworzymy też dla Was kursy online, które przygotują Cię do pracy z ustawieniami.

 

PPS Zapisz się do mojego newslettera, a otrzymasz informacje o naszych kursach i warsztatach.

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia Krawiecka

Podobne wpisy